Radiaal stanguiteinde GIKR18-PB
Hoofdafmetingen voor GIKR18-PB
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 18,00 mm | Schacht diameter, tolerantie: 0,018 mm, (boringtolerantie: H7 (rekenkundig gemiddelde)) |
| D | 35,00 mm | buitendiameter, lager |
| B | 23,00 mm | tolerantie: -0,120 mm |
| dK | 31,75 mm | Diameter kopcirkel |
| d1 | 21,80 mm | Buitenkraagdiameter van de binnenring |
| d2 | 46,00 mm | Buitendiameter oog |
| d3 | M18x1,5 | Binnendraad, rechtse draad |
| d4 | 25,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| d5 | 31,00 mm | Schachtdiameter schouder |
| h1 | 71,00 mm | Schachtlengte, kop |
| C1 | 16,50 mm | Breedte van het staafuiteinde |
| ɑ | 15,00 mm | Hellingsgraad |
| l3 | 32,00 mm | Draad lengte |
| l4 | 94,00 mm | totale lengte |
| l5 | 10,00 mm | taillebandlengte van het uiteinde van de stang |
| l7 | 25,00 mm | Afstand tussen boring en begin draadas |
| W | 27,00 mm | breedte van de sleutel |
| r1s | 0,30 mm | min. rand afstand |
Prestatiegegevens voor GIKR18-PB
|---|---|---|
| Cr | 26.000 N | dynamisch draaggetal, radiaal |
| C0r | 46.900 N | statisch draagvermogen, radiaal (Hoofdbelastingscapaciteit) |
| CNmin | 0 mm | minimaal radiale speling |
| CNmax | 0,04 mm | maximaal radiale speling |