Kúpos bokor TB4040-055 Kulcshorony DIN 6885 szerint
Fő dimenziók TB4040-055
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| D | 55,00 mm | Tengely átmérője |
| D1 | 146,00 mm | külső átmérő |
| S | 101,60 mm | szélesség |
| b | 16,00 mm | megértés: +/- 0,021 mm (Js9) |
| h | 4,30 mm | t - D |
| t | 59,30 mm | D + 4,30 |
Teljesítmény adatai TB4040-055
|---|---|---|
| BSW | 5/8" x 1 3/4" | Rögzítő csavarok (British Standard Whitworth) |
| Tv | 172,00 Nm | A csavarok meghúzási nyomatéka |
| Mt | 8,74 Nm | Átvihető nyomaték |