Ige típusú pálya görgő IR -vel NATV20-PP
Fő dimenziók NATV20-PP
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Tengely átmérője |
| d2 | 36,50 mm | |
| D | 47,00 mm | külső átmérő |
| B | 25,00 mm | szélesség |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. él távolság |