Ige típusú pálya görgő IR -vel NATV10-PP-UG
Fő dimenziók NATV10-PP-UG
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Tengely átmérője |
| d2 | 23,00 mm | |
| D | 30,00 mm | külső átmérő |
| B | 15,00 mm | szélesség |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. él távolság |