Ige típusú pálya görgő IR -vel NATR40-PP-X
Fő dimenziók NATR40-PP-X
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Tengely átmérője |
| d2 | 66,00 mm | |
| D | 80,00 mm | külső átmérő |
| B | 32,00 mm | szélesség |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. él távolság |