Lánckeréktárcsa KRS20B-1-Z010
Fő dimenziók KRS20B-1-Z010
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 10 | fogak száma |
| pt | 1" 1/4 31,75 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 3/4 19,56 mm |
| d1 | 19,05 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 117,90 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 102,74 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| D | 20,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| C | 3,50 mm | Sugárszélesség |
| r | 32,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 18,50 mm | Fogszélesség |