Lánckerék (edzett) KR16B-1-Z020-45HRC
Fő dimenziók KR16B-1-Z020-45HRC
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 20 | fogak száma |
| pt | 1" 32,40 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 17,02 mm | Belső szélesség (metrikus) - A görgős lánc méretei |
| d1 | 15,88 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 173,20 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 162,38 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| Dn | 100,00 mm | Agy átmérője |
| D | 20,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| L | 45,00 mm | teljes hossz |
| C | 2,50 mm | Sugárszélesség |
| r | 26,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 16,20 mm | Fogszélesség |