Radiális rúdvég GIKR10-PW
Fő dimenziók GIKR10-PW
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0,015 mm, (furattűrés: H7 (számtani átlag)) |
| D | 22,00 mm | külső átmérő, csapágy |
| B | 14,00 mm | megértés: -0,120 mm |
| dK | 19,05 mm | A fej kör átmérője |
| d1 | 12,90 mm | A belső gyűrű külső gallér átmérője |
| d2 | 28,00 mm | A szem külső átmérője |
| d3 | M10 | Belső menet, jobbmenet |
| d4 | 15,00 mm | Tengely átmérője |
| d5 | 19,00 mm | Tengely átmérője |
| h1 | 43,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 10,50 mm | A rúdvég szélessége |
| ɑ | 13,00 mm | Hajlásszög |
| l3 | 20,00 mm | A szál hossza |
| l4 | 57,00 mm | teljes hossz |
| l5 | 6,50 mm | rúdvég derékhossza |
| l7 | 15,00 mm | A furat és a menetes tengely kezdete közötti távolság |
| W | 17,00 mm | csavarkulcs szélessége |
| r1s | 0,30 mm | min. él távolság |
Teljesítmény adatai GIKR10-PW
|---|---|---|
| Cr | 18.000 N | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 18.500 N | statikus terhelhetőség, radiális (Fej teherbírása) |
| CNmin | 0 mm | minimális radiális hézag |
| CNmax | 0,04 mm | maximális radiális hézag |