Hidraulikus rúdvég GIHNLK125-LO
Fő dimenziók GIHNLK125-LO
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 125,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0,040 mm |
| D | 180,00 mm | külső átmérő, csapágy |
| B | 125,00 mm | megértés: -0,400 mm |
| dK | 160,00 mm | A fej kör átmérője |
| d1 | 138,00 mm | A belső gyűrű külső gallér átmérője |
| d2 | 262,00 mm | A szem külső átmérője |
| d3 | M100x3-LH | Belső menet, balmenet |
| d4 | 135,00 mm | Tengely átmérőjű váll |
| d5 | 200,00 mm | Tengely átmérőjű váll |
| h1 | 260,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 102,00 mm | A rúdvég szélessége |
| ɑ | 4,00 mm | Hajlásszög |
| l3 | 113,00 mm | A szál hossza |
| l4 | 405,00 mm | teljes hossz |
| l7 | 120,00 mm | A furat és a menetes tengely kezdete közötti távolság |
Teljesítmény adatai GIHNLK125-LO
|---|---|---|
| Cr | 950.000 N | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 1.393.000 N | statikus terhelhetőség, radiális (Fej teherbírása) |
| CNmin | mm | minimális radiális hézag |
| CNmax | 0,17 mm | maximális radiális hézag |