Radiális rúdvég GAKR10-PW
Fő dimenziók GAKR10-PW
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Tengely átmérője, megértés: 0,015 mm, (furattűrés: H7 (számtani átlag)) |
| D | 22,00 mm | külső átmérő, csapágy |
| B | 14,00 mm | megértés: -0,120 mm |
| dK | 19,05 mm | A fej kör átmérője |
| d1 | 12,90 mm | A belső gyűrű külső gallér átmérője |
| d2 | 28,00 mm | A szem külső átmérője |
| d3 | M10 | Külső menet, jobbmenet |
| h | 48,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 10,50 mm | A rúdvég szélessége |
| ɑ | 13,00 mm | Hajlásszög |
| l1 | 28,00 mm | Tengely hosszúságú külső menetes menet |
| l2 | 62,00 mm | teljes hossz |
| r1s | 0,30 mm | min. él távolság |
Teljesítmény adatai GAKR10-PW
|---|---|---|
| Cr | 18.000 N | dinamikus terhelhetőség, radiális |
| C0r | 18.500 N | statikus terhelhetőség, radiális |
| CNmin | 0 mm | minimális radiális hézag |
| CNmax | 0,04 mm | maximális radiális hézag |