Dupla lánckerék DKR16B-Z013-013
Fő dimenziók DKR16B-Z013-013
| Kijelölés | Dimenzió | Megjegyzés |
|---|---|---|
| z | 13 | fogak száma |
| pt | 1" 25,40 mm |
Láncemelkedés (hüvelyk) - A görgős lánc méretei Láncemelkedés (metrika) - A görgős lánc méretei |
| b1 | 17,02 mm | Belső szélesség (metrikus) - A görgős lánc méretei |
| d1 | 15,88 mm | Průměr válečku - A görgős lánc méretei |
| Dk | 117,00 mm | A hegy átmérője (áttétel) |
| Dt | 106,12 mm | A osztáskör átmérője (áttétel) |
| Dn | 78,00 mm | Agy átmérője |
| D | 16,00 mm | A vezetőfurat átmérője |
| L | 40,00 mm | teljes hossz |
| C | 2,50 mm | Sugárszélesség |
| r | 26,00 mm | A fogaskerék sugara |
| Zb | 16,20 mm | Fogszélesség |