Yoke -tyyppinen raiderulla IR: llä NATV25-PP-B
Tärkeimmät mitat NATV25-PP-B
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 41,50 mm | |
| D | 52,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 25,00 mm | leveys |
| C | 24,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. reunan etäisyys |