Yoke -tyyppinen raiderulla IR: llä NATV12-PP-X-B-UG
Tärkeimmät mitat NATV12-PP-X-B-UG
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 25,00 mm | |
| D | 32,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 15,00 mm | leveys |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. reunan etäisyys |