Yoke -tyyppinen raiderulla IR: llä NATR40-PP-UG
Tärkeimmät mitat NATR40-PP-UG
| Nimeäminen | Ulottuvuus | Huomautus |
|---|---|---|
| d | 40,00 mm | Akselin halkaisija |
| d2 | 66,00 mm | |
| D | 80,00 mm | Ulkohalkaisija |
| B | 32,00 mm | leveys |
| C | 30,00 mm | |
| rmin. | 1,10 mm | min. reunan etäisyys |