Rustfrit åg type spor rulle m/ IR SNATR10-UG
Hoveddimensioner til SNATR10-UG
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 10,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 23,00 mm | |
| D | 30,00 mm | ydre diameter |
| B | 15,00 mm | bredde |
| C | 14,00 mm | |
| rmin. | 0,60 mm | min. kantafstand |