Åt type sporrulle med IR NATV30-PP
Hoveddimensioner til NATV30-PP
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 30,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 51,00 mm | |
| D | 62,00 mm | ydre diameter |
| B | 29,00 mm | bredde |
| C | 28,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantafstand |