Åt type sporrulle med IR NATR17-PP-UG
Hoveddimensioner til NATR17-PP-UG
| Betegnelse | Dimension | Bemærkning |
|---|---|---|
| d | 17,00 mm | Aksel diameter |
| d2 | 31,50 mm | |
| D | 40,00 mm | ydre diameter |
| B | 21,00 mm | bredde |
| C | 20,00 mm | |
| rmin. | 1,00 mm | min. kantafstand |