Podpěrný váleček z nerezové oceli SNATV25-X-UG
Hlavní rozměry pro SNATV25-X-UG
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 41,50 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 52,00 mm | vnější průměr |
| B | 25,00 mm | šířka |
| C | 24,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |