Podpěrný váleček z nerezové oceli SNATV20-UG
Hlavní rozměry pro SNATV20-UG
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 36,50 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 47,00 mm | vnější průměr |
| B | 25,00 mm | šířka |
| C | 24,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 1,00 mm | min. vzdálenost od okraje |