Opěrný váleček s vnitřním kroužkem NATV12-PP-B-UG
Hlavní rozměry pro NATV12-PP-B-UG
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 12,00 mm | Průměr hřídele |
| d2 | 25,00 mm | Průměr dorazu přítlačné podložky |
| D | 32,00 mm | vnější průměr |
| B | 15,00 mm | šířka |
| C | 14,00 mm | šířka vnějšího kroužku |
| rmin. | 0,60 mm | min. vzdálenost od okraje |