ozubené kolečko KR16B-1-Z026
Hlavní rozměry pro KR16B-1-Z026
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| z | 26 | počet zubů |
| pt | 1" 25,40 mm |
Rozteč (palce) - Rozměry pro válečkový řetěz Rozteč (metryczna) - Rozměry pro válečkový řetěz |
| b1 | 17,02 mm | Vnitřní šířka (metrická) - Rozměry pro válečkový řetěz |
| d1 | 15,88 mm | Průměr válečku - Rozměry pro válečkový řetěz |
| Dk | 221,60 mm | Průměr hrotu (ozubení) |
| Dt | 210,72 mm | Průměr roztečné kružnice (ozubení) |
| Dn | 120,00 mm | Průměr náboje |
| D | 20,00 mm | Průměr pilotního otvoru |
| L | 50,00 mm | Celková délka |
| C | 2,50 mm | Šířka rádiusu |
| r | 26,00 mm | Poloměr převodu |
| Zb | 16,20 mm | Šířka zubů |