Řetězové kolo (předvrtané pro kuželové pouzdro) KR10B-1-Z016-1610
Hlavní rozměry pro KR10B-1-Z016-1610
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| z | 16 | počet zubů |
| pt | 5/8" 15,88 mm |
Rozteč (palce) - Rozměry pro válečkový řetěz Rozteč (metryczna) - Rozměry pro válečkový řetěz |
| b1 | 3/8" 9,65 mm |
| d1 | 10,16 mm | Průměr válečku - Rozměry pro válečkový řetěz |
| Dk | 88,00 mm | Průměr hrotu (ozubení) |
| Dt | 81,37 mm | Průměr roztečné kružnice (ozubení) |
| Dn | 60,00 mm | Průměr náboje |
| D | 12,00 mm | Průměr pilotního otvoru |
| L | 30,00 mm | Celková délka |
| C | 1,60 mm | Šířka rádiusu |
| r | 16,00 mm | Poloměr převodu |
| Zb | 9,10 mm | Šířka zubů |