Radiální konec tyče GIKL20-PW
Hlavní rozměry pro GIKL20-PW
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 20,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,021 mm, (tolerance otvoru: H7 (aritmetický průměr)) |
| D | 40,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 25,00 mm | tolerance: -0,120 mm |
| dK | 34,93 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 24,30 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 50,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M20x1,5-LH | Vnitřní závit, levý závit |
| d4 | 27,50 mm | Průměr hřídele |
| d5 | 35,00 mm | Průměr hřídele |
| h1 | 77,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 18,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 14,00 mm | Úhel náklonu |
| l3 | 33,00 mm | Délka závitu |
| l4 | 102,00 mm | Celková délka |
| l5 | 10,00 mm | délka pasu konce tyče |
| l7 | 26,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
| W | 30,00 mm | šířka klíče |
| r1s | 0,30 mm | min. vzdálenost od okraje |
Údaje o výkonu pro GIKL20-PW
|---|---|---|
| Cr | 57.000 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 45.600 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | 0 mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,04 mm | maximum radiální vůle |