Radiální konec tyče GAKR25-PB
Hlavní rozměry pro GAKR25-PB
| Označení | Dimenze | Poznámka |
|---|---|---|
| d | 25,00 mm | Průměr hřídele, tolerance: 0,021 mm, (tolerance otvoru: H7 (aritmetický průměr)) |
| D | 47,00 mm | vnější průměr, ložisko |
| B | 31,00 mm | tolerance: -0,120 mm |
| dK | 42,85 mm | Průměr kruhu hlavy |
| d1 | 29,50 mm | Vnější průměr límce vnitřního kroužku |
| d2 | 60,00 mm | Vnější průměr oka |
| d3 | M24x2 | Vnější závit, pravý závit |
| h | 94,00 mm | Délka hřídele, hlava |
| C1 | 22,00 mm | Šířka konce tyče |
| ɑ | 15,00 mm | Úhel náklonu |
| l1 | 55,00 mm | Délka hřídele vnější závit závit |
| l2 | 124,00 mm | Celková délka |
| l7 | 32,00 mm | Vzdálenost mezi vrtáním a začátkem závitového hřídele |
| r1s | 0,30 mm | min. vzdálenost od okraje |
Údaje o výkonu pro GAKR25-PB
|---|---|---|
| Cr | 47.500 N | dynamická únosnost, radiální |
| C0r | 72.800 N | statická únosnost, radiální (Nosnost hlavy) |
| CNmin | 0 mm | minimální radiální vůle |
| CNmax | 0,04 mm | maximum radiální vůle |