Фланцевий підшипник RVFWO100
Основні розміри згідно європейських стандартів
Основні розміри для RVFWO100
| Призначення | Вимір | Зауваження |
|---|---|---|
| d | 100,00 mm | діаметр валу |
| L | 68,50 mm | |
| A | 340,00 mm | |
| B | 57,00 mm | |
| J | 109,50 mm | |
| E | 295,00 mm | |
| C | 27,00 mm | |
| s | 26,00 mm | |
| Z | 250,00 mm |