Cilindrische rollager ZARF50140-L-TV
Hoofdafmetingen voor ZARF50140-L-TV
| Aanduiding | Dimensie | Opmerking |
|---|---|---|
| d | 50,00 mm | Schacht diameter |
| D | 140,00 mm | buitenste diameter |
| H2 | 103,00 mm | |
| H2 | 72,00 mm | |
| C | 22,50 mm | Breedte, buitenring |
| C1 | 12,50 mm | Afstand tot smeergat |
| D1 | 95,00 mm | Scheurdiameter asring |
| D2 | 75,00 mm | |
| D2 | 93,00 mm | |
| B | 17,50 mm | Breedte, binnenring |
| B1 | 38,50 mm | |
| rmin. | 0,30 mm | min. rand afstand |
| r1 min. | 0,60 mm | min. rand afstand |
| d1 | 6,00 mm | Diameter smeergat |
| J | 113,00 mm | Diameter steekcirkel (gaten) |
| Da max. | 96,00 mm | Maximale diameter van de schouder van de behuizing |
| da min. | 75,00 mm | Minimale diameter schachtschouder |
Prestatiegegevens voor ZARF50140-L-TV
|---|---|---|
| 1 µm | Axiale uitloop | |
| MM | 35 kg | Massa traagheidsmoment (kg * cm2) |
| CaL | 4.600 Nm/mrad | Stijfheid (axiaal) |